Kristal Home
TR EN
ürünler
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon

1990 yılında Zorlu Holding’e bağlı Zorlu Tekstil tarafından kurulan Kristal markası, uzun yıllara dayanan ev tekstili deneyimini ve kalitesini tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir.

Uzman ve deneyimli kadrosu eşliğinde ev tekstili şıklığını ve kalitesini, kendi bünyesinde yer alan Ar-Ge ekibinin tasarladığı desenler ile oluşturan Kristal markası zengin ve modern modelleri ile de dikkat çekmektedir. Ev tekstilinde A’dan Z’ye hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamayı amaçlayan Kristal’in ürün çeşitliliği her geçen gün zenginleşmeye devam ederken nevresimden uyku setine, yorgandan yastık ve havluya kadar farklı, yenilikçi ve modern model çeşitleri ile şıklık ve kalite en uygun fiyatla tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Kristal markası yurt içi piyasada söz sahibi olduğu gibi yurt dışında da kendini gösteren markalardan biri haline gelmiştir. İç piyasada yaklaşık 25 toptan bayii ve 1000 perakende noktasında tüketiciye sunulan Kristal markalı ürünler, satış noktalarının gün geçtikçe artması ile daha fazla noktada tüketiciyle buluşmaktadır. İç piyasa için yaptığı çalışmalarının yanı sıra, dış piyasa için de modeller üreten Kristal, ihracatta Rusya pazarından sonra Doğu Avrupa’da da yerini almıştır.

Kristal’i rakiplerinden ayıran en önemli nokta ise %100 müşteri memnuniyetine odaklanmış olmasıdır. Ev tekstilinde kaliteyi en uygun fiyata sunan Kristal markası, 20 yıllık deneyimi ile tüketici ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak sektördeki uygun fiyata kaliteli ürün anlayışını sürdürmektedir.