BEBEK
BANYO
PİKE
BATTANİYE
YORGAN, YASTIK, ALEZ
Hakkımızda

1990 yılında Zorlu Holding'e bağlı Zorlu Tekstil tarafından kurulan Kristal markası, uzun yıllara dayanan ev tekstili deneyimini ve kalitesini tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu eşliğinde ev tekstili şıklığını ve kalitesini, kendi bünyesinde yer alan Ar-Ge ekibinin tasarladığı desenler ile oluşturan Kristal markası zengin ve modern modelleri ile de dikkat çekmektedir.

Ev tekstilinde A'dan Z'ye hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamayı amaçlayan Kristal'ın ürün çeşitliliği her geçen gün zenginleşmeye devam ederken nevresimden uyku setine, yorgandan yastık ve havluya kadar farklı, yenilikçi ve modern model çeşitleri ile şıklık ve kalite en uygun fiyatla tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Kristal markası yurt içi pazarda söz sahibi olduğu gibi yurt dışında da kendini gösteren markalardan biri haline gelmiştir. İç pazarda yaklaşık 25 toptan bayii ve 1000 perakende noktasında tüketicilere sunulan Kristal markalı ürünler, satış noktalarının gün geçtikçe artması ile daha fazla noktada tüketicilerle buluşmaktadır. İç pazarda yaptığı çalışmalarının yanı sıra, dış pazarda da modeller üreten Kristal, ihracatta Rusya pazarından sonra Doğu Avrupa'da da yerini almıştır. Kristal'i rakiplerinden ayıran en önemli nokta ise %100 müşteri memnuniyetine odaklanmış olmasıdır. Ev tekstilinde kaliteyi en uygun fiyata sunan Kristal markası, 20 yıllık deneyimi ile tüketicilerin ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak sektördeki uygun fiyata kaliteli ürün anlayışını sürdürmektedir.

KURUMSAL

Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
E-Katalog
İletişim
Yeni duyurularımızdan haberiniz olsun.
Gönder
 
Web Tasarım ve Programlama: Webkent Yazılım